Özenle hazırlanmış kaliteli yayınlarıyla 20 yıldır eğitim-öğretim dünyasındaki başarılarınıza başarı katmayı amaçlamaktadır.

  • Profesyonel ve başarılı dizgi ekibi,
  • Alanlarında kendilerini kanıtlamış geniş öğretmen kadrosu,
  • Rehber öğretmenleri ve pedagogları,
  • Analitik düşünebilen yönetim ekibi ile;

Her yaştan çocuk ve gençlerimizin eğitimli bireyler olması yolunda sadece sınavlara hazırlamıyoruz, gelecekte başarılı birer birey yetiştirme gayreti ile daima çalışıyoruz. Hepimiz yorucu bir maratonda birlikte koşuyoruz. Eğitim Dünyası Yayın Kurulu olarak ihtiyaçlarınızı hem öğretmen olarak okulda hem de ebeveyn olarak evde en yakın noktadan gözlemleyebiliyoruz.

Yayınlarımız, ülkemizde sürekli değişim ve gelişim içinde olan eğitim sistemi ön planda tutularak yeni öğretim metotlarını özümsemiş yazar kadrolarımız tarafından titizlikle hazırlanmıştır.

Yorumlama, kavrama, değerlendirme, analiz gibi bilişsel öğretim basamaklarını uyguladığımız ve konuların bölümlere göre anlatıldığı tam öğrenmeyi destekleyen Konu Anlatım Fasikülleri, konu kavramayı kontrol eden BİS-Haftalık Ödev Testleri, konu kavramayı tamamlayan Pekiştirme&Performans Soru Fasikülleri, Konu Testleri, BİS-Aylık Ders Tarama Sınavları ve Periyodik Deneme Sınavları, eksiksiz öğrenme hedefli yayın çeşitliliği ile sizlere en iyiyi sunmaktayız.

Ayrıca öğrencilerimizin başarısı için gerekli yayınlarla birlikte sınıf içi eğitimi kolaylaştıran ve zaman kazandıran akıllı tahta uygulamaları,

Ölçme değerlendirme konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak “Başarı İzleme Sistemi” (BİS) ile fark yaratacaksınız.

Başarıya giden yolda Eğitim Dünyası yanınızda.